ALİ KEMAL AYDIN KİMDİR ?

1962 yılında Trabzon, Çaykara, Çambaşı köyünde dünyaya geldim.  Lise mezunuyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.  Maddi ve manevi gücümü kazandığım Gebze’ye her türlü platformda ahde vefa örneği göstermeye çalışan Gebzeli iş adamlarımızdan biriyim.

2000-2005 yılları arasında GTO meclis üyeliği yaptım. Bu vesileyle Gebze ve civar ilçelerimizle ilgili olumlu, olumsuz bilgi sahibi oldum. Bu doğrultuda “Ben değil biz” mantığı ile hareket ederek hedeflerimize ulaşabileceğimiz düşüncesindeyim.

VİZYONUM

Toplumun ve iş yaşamının gereksinimlerine, evrensel standartlarda yanıt verebilen, yenilikçi, öncü bir ekip ve takım ruhuyla “Ben değil, biz” anlayışını yaşamımda sürdürmektir.

MİSYONUM

Cumhuriyetin temel değerlerini özümsemiş, ulusal ve evrensel sorunlara duyarlı, analitik düşünce yeteneğine sahip, eleştirel düşünebilen, girişimci, yenilikçi, mutlu bireyler yetiştirmek,

> Araştıran, bilgi edinme yöntemlerini öğrenerek bunu toplumsal faydaya dönüştürebilen, etik değerlere sahip, evrensel kültürleri özümsemiş dünya vatandaşları yetiştirmek,

> Özgün araştırmalarla bilime katkıda bulunmak,

> Sosyal sorumluluk ve çevre bilincini ön planda tutarak, toplum gereksinimlerine yanıt veren etkinliklerde bulunmak,

> Çağdaş, yenilikçi, birbirine saygılı, toplumsal ve evrensel problemlere duyarlı, iletişimi güçlü, ekip ve takım ruhuna sahip olmaktır.